Toimistomme

Valimotie 21,
00380 Helsinki

Asiakkaillemme

Viveka Uuskoski
Asiakkuuspäällikkö
viveka.uuskoski@arter.fi
+358 50 5054599  

Iiro Toivo
Asiakasvastaava
iiro.toivo@arter.fi
+358 45 118 1469

Ville Lukkaroinen
Asiakasvastaava
ville.lukkaroinen@arter.fi
+358 50 454 4287

Yll Syla
Teknisen tuen päällikkö
yll.syla@arter.fi
+358 44 292 8791

Kerro meille liiketoiminnan haasteesi ja ratkaisemme sen yhdessä.

Tai jätä viesti alla olevalla lomakkeella

Tiina Riutta
Koulutuspäällikkö (QF)
tiina.riutta@arter.fi
+358 45 173 8212

Toni Vehmaanperä
Asiakaskoordinaattori
toni.vehmaanpera@arter.fi
+358 50 359 0701

Mikko Hiltunen
Head of Sales
mikko.hiltunen@arter.fi
+358 50 435 6935

Roope Sirviö
Avainasiakaspäällikkö
roope.sirvio@arter.fi
+358 46 920 1670

Mikko Tuominen
Avainasiakaspäällikkö
mikko.tuominen@arter.fi
+358 50 414 5575

Lassi Kasurinen
Avainasiakaspäällikkö
lassi.kasurinen@arter.fi
+358 50 348 5799

Asiantuntijuuteenne

Markus Meurman
Konsulttitiimin esimies
markus.meurman@arter.fi
+358 50 568 7719

Jussi Moisio
Perustaja, vanhempi konsultti, pääarvioija
jussi.moisio@arter.fi
+358 50 041 2619

Jari Saali
Vanhempi konsultti
jari.saali@arter.fi
+358 40 779 2682

Sammeli Kuisma
Konsultti
sammeli.kuisma@arter.fi
+358 50 431 7137

Lassi Ropponen
Konsultti
lassi.ropponen@arter.fi
+358 50 330 1692

Laskutus

Verkkolaskutusosoitteemme on:
OVT: Arter Oy, 003725538333
Operaattori: OpusCapita Group Oy
(Operaattorin välittäjätunnus 003710948874)
Mahdolliset paperilaskut:
Arter Oy, PL 90322, 00063 LASKUNET
Mahdolliset sähköpostilaskut:
ArterOy.FI.P.117023-2@docinbound.com